Alergologia.edu.pl

Szkolimy z aptekarską dokładnością

Kim jesteśmy

Grupa NeoArt to 15-letnie doświadczenie w szkoleniu farmaceutów. Zapewniamy obsługę logistyczną i merytoryczną każdego wydarzenia. Współpracujemy z uznanymi i renomowanymi wykładowcami.  Wystawy, stoiska, konferencje, obsługa marektingowa ale także dedykowane platformy szkoleniowe, kursy online, webinary, transmisje live, czaty – to nowoczesny sposób dotarcia do wymagającej grupy odbiorców.

W wymagającym  2020 roku zrealizowaliśmy:
-19 webinarów live z ekspertami
-8 kursów live
-7 kursów online
-2 warsztaty stacjonarne

Grupa NeoArt to blisko 6 tys. zarejestrowanych farmaceutów. To ponad 10 tys. wydanych certyfikatów tylko w 2020 roku.

ZESPÓŁ

Grupa NeoArt to zespół doświadczonych konsultantów PR, szkoleń online, organizatorów eventów, warsztatów, Web Developerów specjalizującyh sie w branży farmeceutycznej,

DOŚWIADCZENIE

Ponad 15 lat na rynku. Setki zrealizowanych projektów. Indywidualne podejście do każdego wydarzenia, skuteczność i sprawność w realizacji każdego zlecenia – to nas wyróżnia.

ONLINE

Udowadniamy, że czas pandemii nie jest przeszkodą w prowadzeniu szkoleń. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem pozwalającym realizować każde szkolenie jak profesjonalną produkcję TV.